Ефективна побутова хімія для видалення цвілі та грибка
Зв'яжіться з нами: +38 063 199 70 80

Засіб для видалення цвілі з вибілювальним ефектом миттєвої дії

12
220
грн.
330
грн.
Засіб швидко вбиває грибок, плісняву, водорості, мох та інші мікроорганізми в місцях із підвищеною вологістю як усередині, так і зовні приміщення.

Відбілює поверхню та усуває неприємний запах.

Переваги засобу від плісняви ​​з відбілюючим ефектом:
  • Відбілюючий ефект: засіб від плісняви ​​з відбілюючим ефектом дозволяє не тільки видалити плісняву, але й позбавити стіни від плям і залишків плісняви, що може бути особливо важливим для білих або світлих поверхонь.
  • Ефективність: засіб має високу ефективність при видаленні плісняви, дозволяючи швидко та ефективно видалити її з поверхні.
  • Простота використання: легко наноситься на поверхню та не потребує складних процедур чи додаткових інструментів для використання.
  • Безпека: засіб від цвілі Wellpex з відбілюючим ефектом безпечний для використання в приміщеннях і не містить агресивних речовин, які можуть бути шкідливими для здоров'я.
  • Попередження появи цвілі: деякі засіб Wellpex від цвілі містить речовини, що запобігають появі цвілі в майбутньому, що дозволяє підтримувати приміщення в чистоті і порядку на тривалий період часу.
  • Отже, засіб від цвілі з відбілюючим ефектом має кілька переваг, таких як відбілюючий ефект, високу ефективність, простоту використання, безпеку та можливість запобігання появі цвілі в майбутньому.

Засіб призначений для очищення облицювальної плитки та мармуру, цементної підлоги у ванній та душовій кімнаті, туалеті, на кухні, у підсобному приміщенні, підвалі, сауні, басейні, гаражі тощо.
Може застосовуватись для чищення фасадів, балконів, горщиків для квітів, виробів із різних матеріалів, крім дерева. Засіб виводить сірі та чорні плями, спричинені грибковим ураженням, та зелені плями від моху.

Застосування: у приміщеннях з підвищеною вологістю, на силіконових та гумових ущільнювачах, штукатурці та плитці.

Інструкції із застосування: Нанесіть засіб безпосередньо на уражені пліснявою та грибком ділянки. Розпорошуйте засіб на уражену ділянку з відстані 15 см. Залишіть діяти на 10 хвилин. У разі плям, що в'їлися, повторіть обробку ще раз. Промийте поверхню губкою із великою кількістю води.

Засіб для видалення цвілі Srodek Plesniobojczy 600 ml

13
392
грн.
465
грн.
Концентрація: Готовий до використання
Об'єм: 600 мл
Забруднення: Грибок, Цвіль
Поверхня: Лінолеум, вінілові покриття, Бетон, Кахель, Пластик, Шпалери
Тип засобу: Спрей, Рідина, Рідкий засіб
Клас засобу: Безфосфатні
Призначення: Для ванної, Для оштукатурених поверхонь, Для поверхонь, Для стін, Для душової кабіни, Для приміщень , Для плитки
Склад: Луги
Рекомендації: Зберігайте засіб у сухому приміщенні, щільно закритим, при температурі +5-+35°С з ефективною вентиляцією. Оберігайте від сонячних променів і спеки.

Не використовуйте засіб з іншими продуктами! Може виділяти небезпечні гази (хлор)!
Рівень pH:13
Термін придатності:36 місяців від дати виготовлення.
Дата виготовлення, серія і термін придатності вказані на упаковці
Гарантія:14 днів
Виробник:Польща

Замовити зворотній зв'язок

Якщо у вас є питання, залиште ваші контакти і ми обов'язково вам передзвонимо