Рекуператор Solar

Рекуператори які працюють на сонячній енергії
Консультації, реалізація
та встановлення
рекуператора
Тел: 063-199-70-80 Viber Telegram WhatsApp

РЕКУПЕРАТОР

Solar 125

3 333
грн.
3 555
грн.
Рекуператор на сонячній батареї Solar125
Рекуператор Solar125 - це повноцінна припливно-витяжна вентиляційна система, що повністю працює на енергії сонячної батареї. Він ідеально підходить для використання в умовах вимкнення електроенергії (блекаутів), у місцях із відсутністю електрики або для економії енергії в будь-яких приміщеннях, що потребують вентиляції.
Система запобігає утворенню надмірної вологості, появі плісняви, грибка та неприємних запахів. Це автономна вентиляційна система, що має всі основні функції стандартного рекуператора.
Принцип роботи пристрою заснований на повітрообміні, що відбувається всередині теплообмінника. Рекуператор оснащений двома вентиляторами, що забезпечують одночасну подачу свіжого повітря з вулиці і видалення забрудненого повітря з приміщення. Водночас потоки повітря не змішуються, і повітря, що виходить із теплого приміщення, передає своє тепло тому, що надходить. Таким чином, забезпечується ефективний повітро- і теплообмін. Теплообмінник складається з алюмінієвих пластин і пластикових частин корпусу, він утеплений і стійкий до корозії.
За своїми характеристиками рекуператор Solar125 значно перевершує звичайні провітрювачі за ефективністю. Він абсолютно безпечний і може працювати без нагляду тривалий час. Пристрій легко встановлюється в дачних будинках, підвалах, гаражах, житлових будинках, квартирах, офісах і кабінетах - скрізь, де необхідний повітрообмін.
Принцип роботи:
Якісна потужна сонячна батарея заряджає павербанк, від якого вентилятори циркуляції повітря отримують живлення через кабель 5V. Вентилятори працюють цілодобово, використовуючи накопичену в акумуляторі енергію в нічний час. Можлива робота від будь-якого джерела живлення потужністю 5V, оскільки пристрій оснащений необхідними перехідниками для підключення. Рекуператор може працювати як від павербанка, так і безпосередньо від сонячної батареї. Без сонячної батареї пристрій не функціонує.
Двометровий кабель дає змогу встановити сонячну батарею в зручному для користувача місці: на стіні, вікні, підвіконні або столі.
Застосування:
Кімнати, класи, кабінети, офіси
Підвали, гаражі, горища, комори, гардеробні, підсобні приміщення
Санвузли, ванні кімнати, коридори
Будь-які інші приміщення, що не перевищують нормативну кубатуру
Характеристики:
Матеріал: пластик АБС, алюміній
Площа / об'єм: 15м2 / 40 м3
Діаметр пристрою: 130 мм
Монтажний діаметр: 150 мм
Потужність сонячної батареї: 8W
Максимальна напруга: 5V
Максимальна сила струму: 1,3A
Звуковий бар'єр: 8 дБ (майже безшумно)
Захист батареї: IP65
Температура експлуатації: -15 - 25°C
Періодичність роботи: цілодобово
Гарантія: 6 місяців
Виробник: Китай
Комплектація: рекуператор у зборі, сонячна батарея, кабель із перехідниками, інструкція, коробка


Потрібна консультація?
Якщо вас зацікавила будь-яка з пропозицій, ви можете зв'язатися з нами, заповнивши цю форму. Наш менеджер зв'яжеться з вами настільки швидко, наскільки йому це вдасться.
+380 63 199 70 80

inovaciyacom@gmail.com

Черкаська обл. 20300
м.Умань
Leave your phone number and we will contact you!
наш телефон
+380976300585